Havadis53

Pazar Kültür ve Sanat Evinde Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleştirildi

Pazar Kültür ve Sanat Evinde Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleştirildi
1.715 views
23 Temmuz 2021 - 0:07

Pazar’lı Yazar Ahmet Şahinbaş Pazar Kültür ve Sanat Evinde Söyleşi ve İmza Günü Gerçekleştirildi.

Pazar’lı yazar Ahmet Şahinbaş, Kadriye Müftüoğlu ‘nun moderatörlüğünde  22 Temmuz  Perşembe akşamı (dün)  18:00’da Pazar Kültür ve Sanat evi  Toplantı salonunda  gerçekleştirilen söyleşide Pazar Kültür ve Sanat Evi tarafından “her köy için bir kitap” çalışması kapsamında “Kalbımızın Kıyısında” adı verilen serinin beşinci kitabı olan Lamgo’nun Öyküsü kitabını tanıttılar.

kitabının yazım süreci ile ilgli söyleşi gerçekleştiren okurlarının merak ettikleri soruları da sabırla cevaplayan Şahinbaş , okurları’nın kitaplarını imzalayarak onların mutluluğuna ortak oldu.

Söyleşi ve İmza Gününe Sol Parti Meclisi Üyesi Alper Taş’ın yanı sıra Sol Parti Pazar  İlçe Başkanı Onur Uygur , Sol Parti Çamlıhemşin İlçe Başkanı Mehmet Akif Çolak,  İstanbul Kadıköy  Hemşinliler Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Hızır Canbaz, Yöresel  Sanatçı( Bestekar ) Sinan Akçal ve Pazar Kültür ve Sanat Evi gönüllüleri katıldı.

Kalbimizin Kıyısından kitap serisinin beşinci kitabı ” Lamgo’nun Öyksü ” kitabını  imzalayan yazar Ahmet Şahinbaş okurları ile fotoğraf çektirip sohbet etti.

Haberin Fotoğrafları ;

timbir - birlik haber ajansi