Havadis53

Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Doğanay çalışmalarına devam ediyor

Rize’nin Pazar ilçesinde 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Belediye Başkan adayları çalışmalarını sürdürürken, muhtar adayları da çalışmalarını sürdürüyor. Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Hızır Şükrü Doğanay, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Doğanay çalışmalarına devam ediyor
449 views
08 Mart 2024 - 11:29

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 3.422 seçmen sayısıyla Pazar ilçesinin en fazla seçmenine sahip, ilçenin merkez mahallesi konumunda olan  “Destek sizden, Hizmet bizden” sloganı ile yola çıkan Pazar Mahallesi Muhtar Adayı Hızır Şükrü Doğanay ve Aza adayları, seçim çalışmalarına devam ederken mahalle sakinlerinin büyük çoğunluğunun desteğini arkasına almış durumda.

Yerel seçimler öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam eden Muhtar Adayı Doğanay, aza adaylarından Turan Avcı ve Saim Yılmaz dün akşam Pazar Mahallesine bağlı Prof. Dr. Mehmet Haberal Caddesi’ndeki binaları tek, tek gezerek seçmenlerden oy istedi.

Prof. Dr. Mehmet Haberal Caddesi’ndeki evleri dolaşarak oy istediklerini söyleyen Muhtar Adayı Hızır Şükrü Doğanay yaptığı açıklamada, ‘’ Çok güzel bir çalışma oldu. Bu çalışmada gayet güzel geçti. Bundan sonra diğer mahallelerimiz Arap mahallesi, top sahası mevkii çarşı merkezlerini yarın ve diğer akşamda dolaşarak, vatandaşlarımızdan oy isteyeceğiz. Gerçekten biz Pazar’a hizmet için, Pazar’a iyi bir kalite getirmek için, geri kalmışlığı bitirmek için güzel bir çalışma yapacağım ekibim çok güçlü. Ekibime de güveniyorum, kendim de güveniyorum. Pazar için hep birlikte güzel şeylerin olmasını istiyorum. En eski ilçe olmamıza rağmen Pazar niye bu kadar geri kaldı diye her zaman isyan ediyoruz. Ama niye bu seçimlerde gerekli, hak eden insanları seçmiyoruz. Pazarımız için hep birlikte el ele vererek, daha güzel şeyler olması için çalışmaya çalışacağız.’’ diye konuştu

Haberin Videosu;

 

timbir - birlik haber ajansi