Havadis53

Pazar MHP’de ilçe başkanı Biber oldu

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimleri için belediye aday adaylığı için görevinden istifa eden Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bora Haberal’ın yerine Mevlüt Ali Biber atandı.

Pazar MHP’de ilçe başkanı Biber oldu
138 views
02 Ocak 2024 - 16:00

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Bora Haberal’ın istifasının ardından MHP Genel Merkezi tarafından yeni ilçe başkanı olarak İlçe Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Mevlüt Ali Biber atandı.

‘’DEVRALDIĞIM BAYRAĞI DAHA YÜKSEKLERE ÇIKARMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM’’

İlçe Başkanı olarak atandığını sosyal medya hesabından duyuran Mevlüt Ali Biber yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi; ‘’Kıymetli Ülküdaşlarım; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Devlet BAHÇELİ Beyin Takdiri, MHP Rize İl Başkanımız Sn. İhsan ALKAN Beyin Tensipleri ile MHP Pazar İlçe Başkanlığına atanmış bulunmaktayım.  Görevini layıkıyla yapıp Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaat ettiği için görevini bırakan saygıdeğer Başkanım Bora HABERAL Beye ilçemiz adına yaptığı çalışmalar ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyor, 31 MART 2024 Mahalli İdareler ve Yerel Yönetimler Seçimlerinde Partimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inancım sonsuzdur. Bu vesile ile şahsım ve teşkilatımla beraber her daim omuz omuza çalışarak seçimin kazananı Milliyetçi Hareket Partisi, Pazar İlçesi ve Cumhur İttifakı Olacaktır. Şahsıma gösterdikleri güven ve onurdan dolayı başta Genel Başkanımız Dr. Devlet BAHÇELİ Bey ve İl Başkanımız Rize’mizim medari iftiharı Sn. İhsan ALKAN Beye teşekkür ediyorum. Teşkilatımla beraber devraldığım bayrağı daha yükseklere çıkarmak için çalışacağımı ifade etmek istiyor. Saygılar sunuyorum.’’

 

 

 

 

timbir - birlik haber ajansi