Havadis53

Pazar Muhtarlar Derneğinden Kaymakam Terzi’ye Veda Yemeği

Pazar Muhtarlar Derneğinden Kaymakam Terzi’ye Veda Yemeği
699 views
31 Ağustos 2021 - 19:43

Haber: Cevahir TOPALOĞLU

20 Ağustos 2021 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Bursa-Mudanya Kaymakamlığına atanan Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi onuruna, Pazar Muhtarlar Derneği veda yemeği düzenledi.

Pazar Kirazlık Mahallesi’nde bulunan Liman Restoran’ da düzenlenen yemeğe Pazar Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Rıza Avcı ve tüm köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra Pazar Kaymakamı Ayhan Terzi,  Ak Parti İlçe Başkanı Adem Yıldız, MHP İlçe Başkanı Bora Haberal, Ülkü Ocakları Başkanı Ziya Ak, İl Genel Meclis Üyeleri Rasim Çorbacı ve Recep Üst, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Maksut Bursa, Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Şoförler Odası Başkanı Osman Yüksel, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç, Pazarspor Kulübü Başkanı Mustafa Taşkın katıldı.

Yemekte konuşan Kaymakam Ayhan Terzi; Bizler Kamu çalışanıyız. Nerede görev verilirse orada seve seve çalışırız. Sizlerle beraber el ele vererek devletimizin bize verdiği yetki çerçevesinde adil görev yapmaya çalıştık. Görev yaptığımız süre içerisinde hep birlikte Pazar ve Pazarlılar için eğitim, kültürel ve sosyal alandaki eksiklikleri giderme noktasında çalışmalar yapma gayreti içinde olduk. Burada görev yapmaktan, sizlerle birlikte olmaktan onur ve gurur duydum. Gelecek Kaymakam arkadaşımızla da uyum içinde çalışacaksınız biliyorum”  dedi ve Pazar Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı ve tüm muhtarlara teşekkür etti.

Pazar  Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı yaptığı konuşmada Kaymakam Terzi’ye görev süresince vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek “ sayın Kaymakamımızla çok güzel hizmetler yaptık, kendisine şahsım ve tüm muhtar arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde de başarılar diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı, Pazar ilçesine yaptığı güzel hizmetlerden dolayı Kaymakam Ayhan Terzi’ye teşekkür plaketi verdi.

Haberin Fotoğrafları;

timbir - birlik haber ajansi