Havadis53

Pazar’da MHP Harekete geçti şuana kadar 8 başvuru yapıldı!

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçiminde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’nde 13 Kasım 2023 tarihinde başlayan aday adaylığı başvuruları 15 Aralık Cuma günü sona erecek.

Pazar’da MHP Harekete geçti şuana kadar 8 başvuru yapıldı!
1.032 views
29 Kasım 2023 - 19:09

HABER: CEVAHİR TOPALOĞLU

MHP Pazar İlçe Teşkilat Başkanı Mevlüt Ali Biber, yaptığı açıklamada, belediye başkanı ile belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı başvurularının 15 Aralık Cuma günü sona ereceğini belirtti.

13 Kasım 2023 tarihinde başlayan süreç kapsamında, belediye başkanı aday adaylarının MHP Genel Merkezi’ne şahsen müracaat ederek başvuru formu dolduracaklarını aktaran Teşkilat Başkanı Biber, belediye meclisi ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı başvurularının ise il ve ilçe teşkilatlarınca alınacağını söyledi.

Biber, ”Şuana kadar iki tane İl Genel Meclis Üyeliği, altı tanede Belediye Meclis Üyeliği aday adayılığı için başvuru aldık, tüm aday adaylarımıza çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum.” dedi

31 Mart 2024 yerel seçimleri için Pazar’da MHP’den İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeliliği için aday adaylığı başvurusu yapanların isimleri şöyle:

Ziya Ak İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı

Şaban Ali Babal İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı

Avni Cinan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Adnan Yalnız Belediye Meclis Üyesi Adayı Adayı

Seyidhan Cellatoğlu Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Tayfun Tan Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Yasemin Biber Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

Nazire Kutlu Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı

timbir - birlik haber ajansi