Havadis53

Pazar’da O İsim Ak Parti’den Aday adaylığına mı hazırlanıyor?

AK Parti Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı Furkan Namlı’nın belediye başkan aday adaylığı için gençlik kolları başkanlığı görevinden istifa edeceği öğrenildi.

Pazar’da O İsim Ak Parti’den Aday adaylığına mı hazırlanıyor?
1.067 views
12 Ağustos 2023 - 22:47

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

31 Mart 2024 tarihinde yapılması öngörülen yerel seçimlere yaklaşık 8 ay kala Rize’nin Pazar ilçesinde siyaset arenası hareketlenmeye başladı.

Aralık 2022 yılından beri Ak Parti Pazar İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yapan Furkan Namlı’nın Pazar belediye başkanlığı için aday adaylığına hazırlandığı öğrenildi.

Furkan Namlı’nın yakın çevresiyle aday adaylığı konusunda görüş alışverişinde bulunduğu gelen bilgiler arasında. Taraflı tarafsız Pazar’da her kesim tarafından tanınan ve sevilen bir isim olan Namlı, Mart 2019 yılında da Ak Parti ‘den 8. Sıra Pazar Belediye Meclis Üyesi adayı olmuştu.

3 Temmuz 1994’te Pazar’da dünyaya gelen Namlı ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Pazar’da tamamladı. 2017’de Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak mezun olup, 6 yıldır Elektrik Elektronik mühendisi olarak çalışmaktadır. Namlı evli olup, bir çocuk babasıdır.

timbir - birlik haber ajansi