Havadis53

Pazar’da Saadet Partisi İlçe Başkanı Taşkın güven tazeledi

Saadet Partisi Pazar İlçe Kongresi’nde tek aday olan mevcut İlçe Başkanı Hasan Taşkın tekrar seçilerek güven tazeledi.

Pazar’da Saadet Partisi İlçe Başkanı Taşkın güven tazeledi
1.054 views
05 Aralık 2023 - 9:49

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Saadet Partisi (SP) Pazar İlçe Başkanlığı 8. Olağan Kongresi 3 Aralık 2023 Pazar günü saat 13.30’da ilçe binasında gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede, ilk olarak divan seçimi yapıldı. Divan başkanlığına İyidere İlçe Başkanı Aydın Kartal, divan başkan yardımcılığına Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kalender ve Şaban Yıldız seçildi.

Kongreye, İl Başkan Vekili Halil Aktaş, İl Müfettişi Sait Eksilmez, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Kalender, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Saadet Partisi Pazar İlçe Başkanı Hasan Taşkın yaptığı açılış koşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, katılan misafirlere teşekkür etti.

Ardından yönetim kurulu faaliyet ve hesap raporunun okunması ve oylanmasıyla devam eden kongrede İl Müfettişi Sait Eksilmez bir konuşma yaptı. Tek aday olarak seçime giren mevcut Başkan Hasan Taşkın, güven tazeleyerek yeniden Saadet Partisi Pazar İlçe Başkanlığı’na seçildi.

Hasan Taşkın başkanlığındaki yeni yönetim kurulu; Yalçın Hazır, Ali Kemal Eyüpoğlu, İsmail Şeker, Recep Bozkurt, Yakup Baştopçu, Ali Babal’dan oluşurken, Yedek yönetim kurulu üyeleri ise; K. Ali Baynazoğlu, Hakan Dönmez, Zehra Hazır, Müzeyyen Taşkın, Murat Mert’ten oluştu.

Haberin Videosu;

 

timbir - birlik haber ajansi