Havadis53

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Pazarspor Kulübü Başkan Adayı Mustafa Taşkın Basın Toplantısı Düzenledi

Pazarspor Kulübü Başkan Adayı Mustafa Taşkın Basın Toplantısı Düzenledi
738 views
16 Haziran 2021 - 10:00

Pazarspor Kulübü Mevcut Başkanı Mustafa Taşkın Yeniden Aday olduğunu yönetim kurulu üyeleri Hasan Telatar, Murat Karahan, Ahmet Yavuz Hekim ile birlikte Pazar Minevra Otel’de dün akşam  gerçekleşen yemekli basın toplantısında adaylığını resmen açıkladı.

Mustafa Taşkın, 19-26 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Olağanüstü Kongre’de, Pazarspor’un başkanlığına yeniden aday oldu.

Yeni yönetim kurulunu da açıklayan Mustafa Taşkın, basın toplantısında şu açıklamayı yaptı: “Rize ve Pazar basınını bir araya getirerek beraber olmanın mutluluğu içindeyim. Geçmişten bugüne hep Rizespor ile beraber, birlikte hareket edebilmenin hayalinde olduk. Bunu son dönemlerde yapıyoruz. Rize ve Pazar basını ile beraber olarak da bu işi daha güzel yerlere götürebileceğimiz, sizlerin de buna ön ayak olacağı düşüncemiz ve inancımız ile bir araya gelmek istedik. Dün de Rizespor’umuzun yeni Başkanı Tahir Kıran’la görüşüp hem hayırlı olsun dileklerimi ilettim, hem de Cumartesi günü yapılacak kongremize davet etim. Görüşmemizde kendisinin de Pazarspor’un dahil olacağı güzel projeleri olduğu Rize’yi spor şehri yapmak için güzel işler yapacağını dile getirmesi bizleri de mutlu etti. Bilindiği gibi Cumartesi günü kongremiz de var. Bize de sürekli yönetim kurulumuz hakkında sorular sorulmakta. Bu vesile ile bunu da belirteyim. Bizim zaten mevcut başarılı, güçlü bir yönetimimiz var. Sadece ayrılan yöneticilerimizin yerine üç isim dahil edeceğiz. Bunlar da İş adamı Aykan Atabey, İş adamı Burak Naiboğlu ve yine iş adamı Hakan Biberoğlu. Bu arkadaşlarımızın katılımı ile daha da güçlenmiş olduk. Delegemizin bize yeniden görev vermesi halinde mevcut başarıların üzerine yenilerini katarak daha güçlü, daha yukarılarda bir Pazarspor için mücadele vereceğiz” dedi.

Rize Merkez eczane
timbir - birlik haber ajansi