Havadis53

Rektör Karaman Rize İl Genel Meclisi’nde Sunum Gerçekleştirdi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Türüt başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısının konuğu oldu.

Rektör Karaman Rize İl Genel Meclisi’nde Sunum Gerçekleştirdi
228 views
07 Mart 2022 - 20:57

Toplantıda bir sunum gerçekleştiren Rektör Karaman, Üniversitenin kuruluşundan bugüne kadar olan gelişimini ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin hedeflerini anlattı.

Kısa sürede nicelik ve nitelik olarak gelişip büyüyen Üniversitenin mevcut durumu hakkında da kapsamlı bilgiler veren Rektör Karaman, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinin kuruluşu olan 2006 yılından 2022 yılına kadar olan süreçteki akademik ve fiziki değişimi, akademik performans ve başarı oranı ile alt yapı bakımından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Meclis Başkanı İbrahim Türüt ise toplantıdaki konuşmasında, Rektör Karaman’ın öncülüğünde Üniversitenin akademik, fiziki, performans ve başarı yönünden her yıl üstüne koyarak kalitesini arttırmaya devam ettiğini, İl Genel Meclisi olarak Rize’nin ortak paydası ve yükselen bir değeri olan Üniversitenin her daim yanında olduklarını söyledi.

Rektör Karaman toplantı sonunda meclis üyelerinin sorularını da yanıtladı.

timbir - birlik haber ajansi