Havadis53

Rize DOĞRU PARTİ’ den ÇAĞRI

Rize DOĞRU PARTİ’ den ÇAĞRI
566 views
14 Ekim 2021 - 20:43

Doğru Parti Rize il başkanı Eyüp Demir: yaptığı basın açıklamasında güncel siyasi konularla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Doğru Parti Rize il başkanı Demir, partinin il başkanlık divanını açıkladı. Demir açıklamasında, “ İl başkan vekili İbrahim Karafazlıoğlu, il başkan yardımcısı seçim işlerinden sorumlu Ali Getir, il başkan yardımcısı teşkilat işlerinden sorumlu Mehmet Özdoğan, il başkan yardımcısı kadın ve aileden sorumlu Serpil Aslankaya, il başkan yardımcısı mali işlerden sorumlu Yusuf Demirel, il başkan yardımcısı sivil toplum ilişkiler İlyas Berber, il sekreteri Hızır Ökten şeklinde belirledik” dedi.

Doğru Parti Rize İl başkanı demir, “Kovit-19 belası yüzünden geçen günlerde kaybettiğimiz il yönetim kurulu üyemiz Fahrettin Ezen dostumuza ALLAH tan rahmet diliyoruz, Fahrettin beyin bıraktığı yerden bizler devam edeceğiz, kendisine rahmet ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz” dedi

Başkan demir, “Artık net bir şekilde görülüyor ki milletimiz AKP iktidarından ve onun baskıcı tutumundan kurtulmaya karar verdi bu nedenle bize düşen görevler var. Biz ilimizi ve bölgemizi AKP sonrası millet iktidarına hazırlamalıyız. Doğru Parti olarak bizler anayasamızın ilk 6 maddesini kabul eden tüm partiler ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye ve ortak zeminde çözüm üretmeye hazırız. Kimse kendisini dev aynasında görmesin, ortak akıl ve ortak değerlerle bir orta yol bulmamız lazım. Rize için ve millet için her kim iyi niyetle bir şeyler üretiyorsa biz onlarla oturup görüşmeye hazırız.

timbir - birlik haber ajansi