Havadis53

Rize İl Başkanı Özçelik ve Sarıahmetoğlu’dan İl Emniyet Müdürü Türesin’e hayırlı olsun ziyareti

Büyük Birlik Partisi Rize İl Başkanı Ensar Özçelik ve Alperen Ocakları Başkanı Ulaş Sarıahmetoğu,İl Emniyet Müdürü Murat Türesin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rize İl Başkanı Özçelik ve Sarıahmetoğlu’dan İl Emniyet Müdürü Türesin’e hayırlı olsun ziyareti
101 views
31 Ağustos 2023 - 20:50

Büyük Birlik Partisi (BBP) Rize İl Başkanı ve Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Rize İl Başkanı Ulaş Sarıahmetoğlu ve beraberlerinde BBP İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte geçtiğimiz ay göreve yeni başlayan İl Emniyet Müdürü Murat Türesin’e  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Başkanı Özçelik ve Alperen Ocakları Başkanı Sarıahmetoğlu İl Emniyet Müdürü Türesin’in makamında gerçekleşen ve sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette İl Müdürü Türesin’e hayırlı olsun dileklerini iletirken Türesin ise konuklarına teşekkür etti.

İl Başkanı Ensar Özçelik yaptığı paylaşımda, ”Rize’mize yeni atanan İl Emniyet Müdürümüz Murat Türesin beyi makamında ziyaret ettik. Samimi ve içten karşılamasıyla bizleri mutlu etmiştir. Şehrimiz için hep birlikte istişarelerde bulunduk. Şimdiden Rize’mize ve emniyet teşkilatımıza hayırlı olmasını temenni eder, Müdürümüze görevinde başarılar dilerim.” dedi

timbir - birlik haber ajansi