Havadis53

Rize OSB Toplantısı Vali Baydaş Başkanlığında Gerçekleşti

Rize’nin Kalkandere İlçesi Bölgesinde bulunan ve kısa adı ROSB olan, Rize Organize Sanayi Bölgesinin Aralık ayı Yönetim Kurulu toplantısı, Rize Valisi İhsan Selim Baydaş Başkanlığında gerçekleştirildi.

Rize OSB Toplantısı Vali Baydaş Başkanlığında Gerçekleşti
311 views
21 Aralık 2023 - 14:02

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize OSB YK Başkanı Rize Valisi İhsan Selim Baydaş Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve ROSB YK Başkan Vekili Şaban Aziz Karamehmetoğlu, OSB Yönetim Kurulu Üyesi RTSO Meclis Başkanı Ahmet Arif METE, OSB YK Üyesi Kalkandere Belediye Başkanı Kenan Yıldırım ve ROSB Müdürü Hasan GÜNAL katıldı.

OSB Yönetim Kurulu toplantısın ardından, bölgede faaliyet gösteren Vega Gıda firması yerinde ziyaret edilerek Vali Baydaş’la birlikte üretim tesisleri gezildi. Vega Gıda Genel Müdürü Hasan KOPUZ’un da eşlik ettiği ziyarette üretim tesisi ve üretim aşamaları hakkında bilgiler alındı.

Kalkandere İlçesi Belediye Başkanı Kenan Yıldırım, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Arif Mete, Rize Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Hasan Günal’ın katıldığı toplantıda; Rize OSB’de faaliyet gösteren fabrikalar, organize sanayi bölgesinin son durumu ve yapılan planlamalar görüşülerek fikir alışverişinde bulundular.

timbir - birlik haber ajansi