Havadis53

RİZE SMMMO’DAN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET

Her yıl, 1-7 Mart tarihleri arasında ülke genelinde kutlanan, Muhasebe Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında, Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM’i makamında ziyaret eden, Rize SMMMO Başkanı Ali Fuat ÇAKMAKÇI ve bir kısım Yönetim Kurulu üyeleri, Çaykur Genel Müdürü Alim’in, her yıl yapmış olduğu verimli çalışmaları takip ettiklerini, Rize’nin en önemli ekonomik girdisi olan çay tarımda üreticilere ve bölgede işsizliğe yönelik yapılan yeni istihdamlar noktasındaki gelişmelerden sevinç duyduklarını dile getirdiler.

RİZE SMMMO’DAN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET
685 views
02 Mart 2022 - 22:32

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Fuat Çakmakçı ve beraberindeki YK Üyeleri, bu ziyaretleri vesilesiyle, Çaykur Genel Müdürü Sayın Alim’den, 2022 Yaş çay kampanyası çalışmalarıyla ilgili bilgi aldıklarını, karşılıklı fikir teatisinde bunduklarını, ayrıca Çay-kur un yeni ürünleriyle ilgili bizlere vermiş oldukların bilgilerden bir hayli mutlu olduklarını ifade ettiler.

Rize SMMMO Başkanı Çakmakçı; Sn. Genel Müdürü Alim’e başarılı çalışmalarından dolayı ve bizlere göstermiş olduğu sıcak ilgi ve alakaya tüm meslektaşlarım ve Yönetim Kurulumuz adına teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

 

timbir - birlik haber ajansi