Havadis53

Rize’de Bir İlk’e Daha Bayan Eli Değdi

Rize’de Bir İlk’e Daha Bayan Eli Değdi
616 views
20 Temmuz 2021 - 0:51

Rize’de bir ilk. Spor ile nehiri birleştiren pilates eğitmeni Nurcan EMNİYET oluşturduğu grup ile Ardeşen Fırtına deresi kenarında bir tesiste pilates ile rafting’i harmanladı.

Rize’de bir ilk. Spor ile nehiri birleştiren pilates eğitmeni Nurcan EMNİYET oluşturduğu grup ile Ardeşen Fırtına deresi kenarında bir  tesisde pilates ile rafting’i harmanladı

EMNİYET ; aylardır hatta neredeyse iki yıldır evlerimize kapandık birçok şeyi online üzerinden yapmaya başladık özellikle sporu. Çünkü sağlığımız için egzersiz yapmanın önemini artık daha iyi anladık ve şimdi biraz olsun rahat nefes almaya sosyalleşmeye başlamışken üzerimizde ki negatif enerjiyi atmak nehirin serinliği ile ferahlamak bol oksijenli bir ortamda pilates yapmanın tadına varırken eğlenceli bir rafting macerasına kimse hayır demez diyerek pilates ve rafting etkinliği düzenlemeye karar verdik dedi.

Etkinliğe katılan hanımlar ve çocuklar çok memnun kaldıklarını ve tekrarını beklediklerini dile getirirken tesisinde bayanlara bu imkanı sağlayan Rafting Milli Takım Antrenörü Aydın AKSOY ve Pilates Eğitmeni Nurcan EMNİYET’e teşekkürlerini dile getirdi.

Her yerde pilates anlayışı ile evde, dağda, doğada yapıyorsak nehirde de yaparız diyerek Rize de bayanları sıra dışı bir etkinlik içerisinde buluşturan etkinliğin devamının gelmesi dileği ile sporla kalın, sağlıklı kalın.

 

Haber: Yasemin Özçelik

timbir - birlik haber ajansi