Havadis53

Rize’de bu kalabalığı görmek sizleri ürkütmüş olmalı

Rize’de bu kalabalığı görmek sizleri ürkütmüş olmalı
420 views
21 Mayıs 2021 - 8:35

İyi Parti Rize İl Başkanı Ayşeygül Özyanık’tan Ak Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’ya tepki

İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül Özyanık AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın Akşener Paylaşımına tepki göstererek “Rize’de Meral Akşener İçin bu kadar kalabalığı görmek, ürkütmüş sizi” dedi.

Muhammed Avcı’nın yaptığı paylaşıma tepki gösteren İYİ Parti Rize il Başkanı Özyanık ise “Esnafın dertlerine çare olamayanlar; 1.5 senedir hiçbir propaganda yapmadan, oy istemeden ilçe ilçe esnaf ziyareti yapan, esnafımızın sorunlarını dinleyen, bunları her ortamda dile getiren Genel Başkanımız Meral Akşener’i ve bizleri provokasyonla suçladı.Rize’de Meral Akşener için bu kadar kalabalığı görmek, ürkütmüş sizi anlaşılan.Eee siz de haklısınız.” diyerek tepki gösterdi.

BURASI RİZE, LAF ETTİRMEYİZ REİS’E
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım: Günlerdir provakasyon peşindeler! Rize’ye diğer illerden toplama adeta tahrik gücü kalabalıklarla geliyorlar, adında da esnaf ziyareti diyorlar. Cumhurbaşkanının memleketinde denenecek her oyun, oyun kurucuları mahcup eder. Burası Rize, laf ettirmeyiz Reis’e”

timbir - birlik haber ajansi