Havadis53

Rize’de sağlık çalışanlarına teşekkür konseri

Rize’de sağlık çalışanlarına teşekkür konseri
324 views
21 Aralık 2021 - 22:53

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği ile Rize İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonuyla, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğün ev sahipliğiyle sağlık çalışanları için konser düzenlendi.

Pandemi döneminde büyük emekler sarf ederek halkımıza hizmet veren sağlık çalışanlarımız için ilimizin sevilen Türk musikısi grubu Dem-i Neva tarafından İsmail Kahraman Kültür Merkezi Büyük Salon’da muhteşem bir konser etkinliği gerçekleştirildi.

Ebruli Yaşam ve Sanat Derneğinin öncülüğünde; çeşitli meslek gruplarına dâhil isimlerden oluşan Dem-i Neva grubu tarafından bir birinden güzel Türk Sanat Müziği eseri icra edildi.

Sunuculuğunu Dilek Altun’un yaptığı konserde müzik severler unutamayacağı bir gece yaşatıldı.

Konser sonunda Rize Sağlık İl Müdürü Mustafa Tepe, sağlıkçılar adına korodaki sanatçılar adına Esra Bal’a çiçek takdim ederken, Ebruli Yaşam ve Sanat Derneği Başkanı Hülya Cerrahoğlu da koro şefi Cemal Eren’e çiçek takdim etti.

Programa Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Milletvekili Muhammed Avcı, İl Sağlık Müdürü Mustafa Tepe, Rize Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü Esra Alemdaroğlu, Rize Ticaret İl Müdürü Osman Köseoğlu, Rize Valisi Kemal Çeber’in eşi Neslihan Ayan Çeber, ilgili kurum amirleri ve çoğunluğu sağlıkçı olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

timbir - birlik haber ajansi