Havadis53

RİZELİ KADINLAR 8 MART’I BAŞKENTTE KUTLADI

Kısa adı RİDEF olan, Ankara Rize Dernekleri Federasyonu Kadınlar Kolu, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Ankara’da yemekli bir toplantıda kutladılar.

RİZELİ KADINLAR 8 MART’I BAŞKENTTE KUTLADI
627 views
07 Mart 2022 - 19:51

Haber: Bayram Ali Kavalcı

Rize Dernekleri Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Nilüfer İpek ve ekibi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Ankara’da yaşayan siyasetçi, bürokrat ve iş insanı Rizeli kadınlarla Hakim Evinde bir araya geldiler. Ankara Hakim Evinde yapılan kutlama yemeğine Rize ve Karadeniz Kültür Sanat Derneği Başkanı Elmas Kutlu ve RİDEF Genel Başkan Yardımcısı Emine Tülay Sülüngür de katıldı.

Rize Dernekleri Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Nilüfer İpek yaptığı konuşmada tüm kadınların Kadınlar Gününü kutlayıp, Ankara’da yaşayan Rizeli kadınları Federasyon çatısındaki Kadın Kollarının faaliyetlerinde gönüllü olarak görev almaya çağırdı. RİDEF Kadın Kolları Başkanı İPEK, “Rizeli kadınlar olarak fikirlerimizi, yeteneklerimizi ve enerjimizi birleştirirsek memleketimiz Rize, yaşadığımız doyduğumuz şehir Ankara ve Rizeliler için çok faydalı hizmetler üreteceğimize eminim.” dedi.

timbir - birlik haber ajansi