Havadis53

RİZESPOR TARAFTARLARINDAN MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

RİZESPOR TARAFTARLARINDAN MHP İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
409 views
18 Aralık 2021 - 16:03

MHP RİZE İL BAŞKANI İHSAN ALKAN’ÇAYKUR RİZESPORUN BAŞARISI İÇİN HER ZAMAN YANINDAYIZ’

İSMET KÖSOĞLU

RİZE- Süper ligde alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren ÇAYKUR Rizespor taraftar guruplarından 53.Kolordu gurubu Başkan Ali Yılmazoğlu ve arkadaşları MHP İl Bakanlığını ziyaret etti.

53. Kolordu Taraftar gurubunun İl Başkanlığını ziyaret etmelerinden memnun olduklarını söyleyen İl Başkanı İhsan Alkan ‘’taraftar gurubu Başkanı Sn.Ali Yılmazoğlu ve arkadaşlarını güzide takımımız Çaykur Rizesporu her şartlarda destekledikleri için teşekkür ediyorum. Süper ligde fikstürün son sıralarında yer alan Rize’nin takımına bu yer layık değildir. Son haftalarda başarılı maçlar çıkararak puanlar almaya başladı. İnşallah daha da iyi olacak. Biz bir taraftar olarak her zaman takımızın yanın da ve destekçisiyiz. ÇAYKUR Rizespor’umuzun başarısı için canla başla çalışan, tribünlerimizde ve sosyal sorumluluk projeleriyle taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan 53. Kolordu taraftar gurubumuzu misafir ettik. Başkanımız Ali Yılmazoğlu ve kardeşlerime nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.

53.Kolordu taraftarlar gurubu Başkanı Ali Yılmazoğlu ‘’MHP İl Başkanımız Sn.İhsan Alkan Başkanımıza ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz’ dedi.

timbir - birlik haber ajansi