Havadis53

RTEÜ TANITIM PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı liselerdeki okul yöneticilerinin katılımıyla üniversite tercihleri kapsamında tanıtım programı gerçekleştirildi.

RTEÜ TANITIM PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
147 views
01 Ağustos 2023 - 22:18

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI 

Programda, Basın-Yayın, Enformasyon ve Halkla İlişkiler Müdürü Öğr. Gör. Dr. Taner Erol Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ile ilgili genel bir tanıtım yaptı.

Tanıtım sunumunun ardından, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, öğrencilerin tercih döneminde dikkat etmeleri gereken hususlar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Rektör Prof. Dr. Yusuf Yılmaz ise konuşmasında, üniversitemizin kaliteli eğitim-öğretim olanakları ile araştırma-geliştirme altyapısına sahip olduğunu ifade ederek, öğrencilere sunmuş olduğumuz imkânlardan bahsetti.

Program, soru cevap kısmı ile sona erdi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mete Avcı, Prof. Dr. Göktuğ Dalgıç, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Engin Emen, RTEÜ Genel Sekreteri Adnan Er, dekanlar, yüksekokul ve meslek yüksekokulu müdürleri katıldı.

Kaynak: RTEÜ Basın

timbir - birlik haber ajansi