Havadis53

RTSO YÖNETİMİNDEN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET

Rize Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu beraberinde, YK Başkan Yardımcısı Cem Temizel, YK Sayman Üyesi Ahmet Arif Mete, YK Üyeleri Mehmet Üzümcü, Hamza Tüylüoğlu, İsmail Erdem ve Mehmet Taşkın ile Genel Sekreter Yardımcısı Emrah Kaytaz’la birlikte, Çaykur Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya ALİM’e nezaket ziyaretinde bulundular.

RTSO YÖNETİMİNDEN ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET
562 views
02 Mart 2022 - 22:30

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Ziyarette konuşan, RTSO YK Başkanı Şaban Aziz KARAMEHMETOĞLU, “Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında uzun zamandır sizin de malumunuz etkinlik çalışmalarımızla ilgili tören düzenleyemiyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin, Karadeniz Bölgesinin ve Rize ilinin ekonomisine değer katan, “Rize’nin Ekonomik Yıldızları’nı makamlarında heyetimizle birlikte ziyaret ederek, bürokrat, sanayici ve iş adamlarımız ile gündeme dair değerlendirmelerde bulunuyoruz. Karşılıklı sorun ve çözüm önerilerini görüşüyoruz. Bu günde çalışma arkadaşlarımla birlikte sizleri ziyaret ederek, 2018 yılı verilerine göre ihracat sıralamasında 4. sırayı alan, ÇAYKUR’a Genel Müdür ve YK Başkanı olarak başarı plaketinizi taktim etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Sıcak misafirperverliğinize şahsım ve Yönetim kurulum olarak teşekkürlerimle, yaklaşan 2022 Yaş çay sezonun şimdiden hayırlı olasını diliyorum.” diye konuştu.

ÇAYKUR Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM; “Rize’mizin sizin başkanlığınızda müteşebbis saygın iş insanlarımızla birlikte, teşekkülümüzün İhracat sıralamasında elde etmiş olduğu 4’culuk başarı plaket ve belgesini taktim ziyaretinizden memnunluk duydum. İnşallah İhracatta yakın gelecekte 1’cı olma noktasında çalışmalarımızı her yıl büyük bir ivmeyle sürdürmeye devam etmekteyiz. Size ve beraberinizdeki kıymetli yönetim kurulu mensuplarınıza ve tüm üyelerinize, Çaykur camiamız olarak bu nazik ziyaretiniz vesilesiyle bizlerde memnuniyetimizle teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi. Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM, RTSO YK Başkanı ve YK Üyelerinin ziyareti anısına Başkan Karamehmetoğlu ve heyetine çay hediye etti.

timbir - birlik haber ajansi