Havadis53

Sağlık ekipleri vatandaşları karda da mağdur etmiyorlar

Sağlık ekipleri vatandaşları karda da mağdur etmiyorlar
456 views
20 Ocak 2022 - 0:36

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Rize’nin Pazar ilçesinde yağmur, çamur, kar, kış demeden zor şartlarda gece gündüz görev yapan sağlık personeli, acil yardım ambulansları ile vatandaşlara hizmet veriyor.

AMBULANSLAR VATANDAŞIN HİZMETİNDE

Rize İl genelinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı sebebiyle köy yollarında ulaşım zorlaşıyor.  İlçe Merkezinde Pazar Belediyesi , köylerde ise Rize İl Özel idaresi Karla mücadele ekipleri yolları açık tutmak için çalışırken, hizmet veren acil yardım ambulansları zorlu kış şartlarına rağmen Pazar’ın her köşesindeki hastalara çare olmak için çalışıyor.

Kentte etkili olan kar yağışı nedeniyle yolları ulaşıma kapanan yerleşim birimlerinde mahsur kalan  hastalar, acil yardım ambulansları ve sağlık ekiplerinin gayretleriyle hastanelere ulaştırılıyor.
Yoğun kar yağışında saatler süren zorlu bir çalışmanın ardından bölgelerdeki hastalara ulaşan ekipler, mücadeleleriyle bölge halkının da takdirini topluyor.

Havadis53.com ailesi olarak ;

“DEVLETİMİZİN GÜCÜNÜ GÖRÜYORUZ”

acil yardım ambulansının hastalar için önemli bir hizmet, Bir telefonla kapınıza ambulans geliyor. vatandaşlarımıza ulaşım imkanı veriliyor ve tedavinin ardından tekrar evlerine bırakılıyor. bu hizmette emeği geçenlere minnettarız.

timbir - birlik haber ajansi