Havadis53

SEN DE YÜZ!

SEN DE YÜZ!
1.236 views
31 Temmuz 2021 - 10:40

Deniz kenti Rize’de Gençlik Hizmetleri ve Spor Pazar İlçe Müdürlüğü Olimpik Yüzme Havuzunda ‘SEN DE YÜZ’ sloganı ile Yüzme Kursları 2 Ağustos’ta başlıyor.

Pazar ilçesinde yüzme sporuna 7’den 77’ye her yaşta herkese eğitim verecek olan Yıldırım Yüzme Akademisi Rize’nin Pazar ilçesinde başlayacak olan yüzme kursu hem yetişkinlere hem de çocuklara yüzme öğretmeyi hem de lisanslı sporcu yetiştirmeyi vaad ediyor.

Yıldırım Fitness Club öncülüğünde başlayan bu serüvende çocuklarınıza ve size deneyimli Yüzme Antrenörü İshak Üstbaş ve Aylin Aşık eşlik edecek.

Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunan yüzme sporu, Postür (Duruş) bozuklukları ve diğer fiziksel rahatsızlıklara karşı’da bir terapi yöntemi
Çocuklara sadece yüzmeyi öğretmekle kalmayıp onları birer şampiyon haline getirmeyi hedefleyen Yıldırım Yüzme Akademisi , 2 Ağustos itibariyle faaliyete girecek olan kurslar yetişkin ve çocuklara özel ve gruplar halinde ders verecek olan tüm yetişkin ve çocukları yüzme sporu yapmaya davet etti.

Kayıt için ; Pazar Mahallesi Karadeniz Caddesi No:9 Minerva Otel Kat 1 Yıldırım Fitness Club

İletişim: 0531 386 1672 / 0531 577 7853

timbir - birlik haber ajansi