Havadis53

T3 Vakfı Müdürü Kökçam’dan Vali Çeber’e Ziyaret

T3 Vakfı Müdürü Ömer Kökçam, T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Alper Güzel ve beraberindeki heyet Vali Kemal Çeber’i ziyaret etti.

T3 Vakfı Müdürü Kökçam’dan Vali Çeber’e Ziyaret
539 views
15 Ağustos 2022 - 18:01

İlimizde gerçekleştirilen TEKNOFEST etkinliklerinin ardından Vali Kemal Çeber’i ziyaret eden T3 Vakfı Müdürü Ömer Kökçam ve beraberindeki heyet TEKNOFEST KARADENİZ’in Rize etkinliklerindeki katkılarından dolayı kendisine teşekkür ettiler.

T3 Vakfı Müdürü Ömer Kökçam 12-14 Ağustos tarihleri arasında 3 gün boyunca Rize’de gerçekleştirilen TEKNOFEST etkinliklerine olan yoğun ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Rize’de çok güzel ve doldu dolu bir 3 gün geçirdik. Diğer illerimizde olduğu gibi Rize’de de TEKNOFEST heyecanını doya doya yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Bu organizasyonda bize destek olan başta Sayın Valimiz Kemal Çeber olmak üzere tüm kurumlarımıza teşekkür ediyoruz. Katılımlarıyla TEKNOFEST’e renk katandan sevgili Rizelilere de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

 

Vali Kemal Çeber’de nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, “TEKNOFEST etkinliklerinin Rize’de yapılması bizleri hem heyecanlandırdı hem de mutlu etti. 3 gün boyunca ilimizde çok güzel etkinliklere ev sahipliği yaptık. Gençlerimizin tasarlayıp ürettiği birbirinden güzel ve değerli birçok bilimsel çalışmayı ve projeyi yakından görme fırsatı bulduk. Gerek yarışmalar gerekse etkinlikler olsun son derece güzel bir TEKNOFEST yaşadık. Bu vesile ile bu organizasyonun ilimizde yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret karşılıklı hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sonra erdi.

 

timbir - birlik haber ajansi