Havadis53

TBMM 27. Başkanı İsmail Kahraman Rektör Karaman’ı Ziyaret Etti

TBMM 27. Başkanı İsmail Kahraman Rektör Karaman’ı Ziyaret Etti
328 views
07 Eylül 2021 - 22:04

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 27. Başkanı ve RTEÜ Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı İsmail Kahraman RTEÜ Rektörü Karaman’ı ziyaret etti.

RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, nazik ziyaretleri dolayısıyla konuğuna teşekkür ederek, kendilerini Üniversitemizde ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Rektör Karaman, Üniversitenin mevcut durumu, akademik başarıları, faaliyetleri, daha iyi bir konuma gelmesi için bugüne kadar yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında kısa bir bilgi vererek Üniversitemizin gelişmesi noktasında RTEÜ Geliştirme Vakfının katkısının önemine dikkat çekti.

Kahraman ise kendilerini makamında ağırlayan Rektör Karaman’a teşekkür ederek, Üniversitenin kuruluşunun henüz 15. yılında olmasına rağmen gelmiş olduğu noktanın ve yakalamış olduğu ulusal ve uluslararası başarıların memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Ziyaretin sonunda, Rektör Prof. Dr. Hüseyin Karaman günün anısına TBMM 27. Başkanı ve Üniversitemiz Geliştirme Vakfı Kurucular Kurulu Başkanı Sayın İsmail Kahraman’a hediye takdim etti.

timbir - birlik haber ajansi