Havadis53

Temeli atıldı, 40 milyon liraya mal olacak

Rize’nin Hemşin ilçesinde yapılacak Toplum Sağlığı Merkezi ve 12 adet lojmanın temeli atıldı. 40 milyon liraya mal olacak inşaatın 2024 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Temeli atıldı, 40 milyon liraya mal olacak
204 views
12 Eylül 2023 - 22:38

HABER: ARZU ERBAŞ
Hemşin’de halkın ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte yapılacak Aile Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun temeli atıldı. Yaklaşık 40 milyon liraya ihalesi yapılan Toplum Sağlığı Merkezi’nin 12 lojmanı ile inşaatı başladı. İnşaatın 2024 yılının ilk çeyreğinde tamamlanarak Sağlık Merkezinin hizmete açılması planlanıyor.

Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar Sağlık Merkezinin hayırlı olmasını temenni ederek “Yaklaşık 40 milyon TL ye ihale edilen Hemşin Sağlık Merkezi ve 12 adet lojman inşaatının temel betonu atıldı. 2024 yılının ilk çeyreğinde tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. Başta sağlık çalışanlarımıza ve Hemşin halkımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bu eserin ilçemize kazandırılmasında katkılarından dolayı cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve onun nezdinde tüm emeği geçenlere şahsım ve ilçem adına şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

timbir - birlik haber ajansi