Havadis53

Topaloğlu: Millet İttifakı Olarak 3 Milletvekiline Talibiz

Topaloğlu: Millet İttifakı Olarak 3 Milletvekiline Talibiz
318 views
17 Aralık 2021 - 9:36
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu, 2 yıllık görev sürecini değerlendirdi ve “İktidara yürüdüğümüz için Millet İttifakı olarak Rize’ de 3 milletvekiline de talibiz” dedi.

CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Necati Topaloğlu, merkez ilçe yönetiminin görevdeki 2. Yılını doldurması nedeniyle durum değerlendirmesinde bulundu.

İktidara yürüyen partileri için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Rize Merkez İlçe Başkanı Topaloğlu, göreve geldikten sonra 2. Yılı doldurduklarını, bu süre içinde ilçe yönetimi olarak üzerlerine düşen görevi yaptıklarını kaydetti.

Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Görev süremiz içerisinde 2 belde örgütümüzü açtık. Bir belde yönetimini oluşturduk. Kamu kurumları, esnaf ziyaretleri, köy ve mahalle gezileri yaparak sürekli vatandaşlarla iç içe olarak partimizi halkla barıştırdık. İki yıl içerisinde üye sayımızı yüzde 40 oranında artırdık” dedi.

Her geçen gün partilerine olan teveccühün arttığını ifade eden Merkez İlçe Başkanı Topaloğlu, “İl başkanlığımızın bize koyduğu hedef üyeyi kısa sürede doldurduk. Üye yapmaya devam ediyoruz. Muhalefetteki son kongremiz olan 37. Olağan kongresinden sonra geçen 2 yılda yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte üzerimize düşen görevleri yapmaya çalıştık. Artık CHP iktidara yürüyor. Hemşerilerimiz de bunu görüyor. Bu nedenle her geçen gün üye sayımız artıyor. İktidara yürüdüğümüz için millet ittifakı olarak Rize’ de 3 milletvekiline de talibiz. Seçime kadar yoğun bir çalışma yürüterek CHP iktidarında neleri yapacağımızı Rizeli hemşerilerimize anlatacağız” diye konuştu.

timbir - birlik haber ajansi

sanalbasin.com üyesidir