Havadis53

Toptan: Cumhur İttifakı Metre Hesabı Yapıyor

Millet İttifakı 2. sıra Millet Vekili adayı Köksal Toptan Rizeliye yaptığı çağrıda “ Ekmeğinize, kadroya, geleceğinize oy verin” dedi.

Toptan: Cumhur İttifakı Metre Hesabı Yapıyor
299 views
21 Mayıs 2023 - 16:21

Haber: ÇİĞDEM HACIFAZLIOĞLU

Millet İttifakı İYİ Parti Millet Vekili adayı Köksal Toptan seçim sonrası Rize basını ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı.

Her türlü zorlamaya karşı Rize’de bir vekil çıkarmayı başladıklarını söyleyen Toptan Her türlü iftiraya, zorlamalara rağmen halkımızın teveccühünü kazandık buda sandığa yansıdı. Şimdi hedefimiz 28 mayıs seçiminde Cumhurbaşkanlığını kazanmak. İyi Parti olarak üzerimize düşen görevi yaptık yine de yapacağız. “ dedi.

Kendi vaatlerinin diğer ittifak tarafından kullanıldığını söyleyen Köksal Toptan “Ne vaat ettimse ertesi gün AK Parti Millet Vekil adayları aynı vaatleri vatandaşa anlatıyor. Millet vekili koordinasyon merkezi kuracağım demiştim baktım aynı vaat dile getiriliyor. Bırakın koordinasyon merkezini telefonlara baksınlar yeter. Biz yinede mutluyuz çünkü bizim vaatlerimizle Rize’de bugün işçi kardeşlerimiz mutlu, insanlar mutlu oluyor. Rize’de keskin bir muhalefet olduğunu artık görecekler” şeklinde konuştu.

Rizeliye kendi ekmeğinize oy verin çağrısında bulunan Toptan” Çaya 15 lira dedik. 15 liraya oy verin. ÇAYKUR’da kadroya oy verin. Geleceğinize oy verin. 28 Mayıs seçimlerine eksiklerini tamamlayarak devam edeceklerini ifade eden Toptan” Hedefimiz oy vermeyenlere ulaşmak. İlk turda beklediğimiz sonucu alamadık. En az yüzde 55 bekliyorduk. Ancak 28 Mayısta bu oranı aşacağımızdan eminim.” dedi

Seçimde iftiralarla karşılaştıklarını kaydeden Toptan sözlerini şöyle sürdürdü “ Cumhur ittifakı eline bir metre almış sen 10 santim vatanseversin sen 20 santim vatanseversin, sen 10 santim sen 20 santim Müslümansın hesabındalar. Hesap bu değildir. Sen Rize’ ye ne kadar hizmet yaptın onun ölçümünü yap. Onu bunu affedecekler diye siyaset yapılmaz biz hakim değiliz savcı değiliz. “

timbir - birlik haber ajansi