Havadis53

TÜM-FED ‘ten Kağıthane Belediye Başkanı Öztekin’e ziyaret

TÜM-FED ‘ten Kağıthane Belediye Başkanı Öztekin’e ziyaret
398 views
16 Ekim 2021 - 12:02

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı Selami Aykut ve Yönetimi Belediye Başkanlarını Ziyaret etmeye devam ediyor.

TÜM-FED Başkanı Selami Aykut ve Yönetimi dünde İstanbul Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin’e ziyarette bulundu.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı Selami Aykut Yaptığı açıklamada “Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Yönetim kurulu olarak yapmış olduğumuz toplantılarda 39 ilçemizde görev yapan Belediye Başkanlarımızın Muhtarlarımızla birlikte yapmış oldukları uyumlu çalışmaları neticesinde bizlerinde yapmış olduğumuz değerlendirmede Kağıthane Belediye Başkanı Sn Mevlüt Öztekin’in Kağıthane Muhtarlarımız ile uyumlu hizmetler yaptığını ifade eden TÜMFED Başkan Yardımcısı ve Kağıthane Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Daş ve Yönetim kurulu üyemiz Ahmet Güney ‘in sonucu ziyaretinde bulunduk. 2019 Yerel seçimlerden sonra göreve seçilen ve seçildiği gün itibariyle Kağıthane Muhtarlar ile birlikte hizmet etme noktasında gayret gösteren Muhtarlarımızın sorun ve sıkıntıları benim sorun ve sıkıntımdır diyen ve Belediye tüm çalışma arkadaşlarına Muhtarlarımızın iletmiş olduğu sorunları yakından takip edin ve çözüm üretin diye talimat veren Kağıthane Belediye Başkanı Sn. Mevlüt Öztekin ‘e Ziyarette bulunduk.
Muhtarlara vermiş olduğu önem, değer ve katkılarından dolayı Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu olarak teşekkür plaketini Kağıthane Belediye Başkanımız Sn Mevlüt Öztekin’ e taktim ettik ayrıca Ziyaret sonrası Sn. Başkanımıza Sadabad’da tekne gezisi ve nostanjı treni ile seyahat İçin ayrıca teşekkür eder saygılar sunarız.”ifadelerine yer verdi

timbir - birlik haber ajansi