Havadis53

TÜMBİFED 7. Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri sahiplerini buluyor

Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu’nun (TÜMBİFED) ekim ayında 7’ncisini düzenleyeceği gecede Akademi, Kültür ve Bilim Ödülleri sahiplerini bulacak. TÜMBİFED Genel Başkanı Rizeli Bürokrat Mehmet Hüsrev “Topluma olumlu etkileri olan, bilgi ve yenilik sınırlarını zorlayan ve üstün başarılar sergilemiş kişilere ödülleri verilecek” dedi.

TÜMBİFED 7. Akademi Kültür ve Bilim Ödülleri sahiplerini buluyor
366 views
11 Ağustos 2023 - 23:04

HABER: ARZU ERBAŞ

TÜMBİFED, 7. Akademi, Kültür ve Bilim Ödülleri için geri sayım devam ediyor. Ekim ayında düzenlenecek gecede alanlarında üstün başarılar sergileyen kişilere ödülleri verilecek. TÜMBİFED Ödül Organizasyon Komisyonu ve Yönetim Kurulu, bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Genel Başkanlığını Rizeli Bürokrat Mehmet Hüsrev’in yaptığı TÜMBİFED, akademik, kültürel ve bilimsel başarıları ödüllendirmeye hazırlanırken, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşatmak için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

TÜMBİFED, BİLİMSEL İLERLEMEYİ TEŞVİK EDECEK

TÜMBİFED Genel Başkanı Mehmet Hüsrev Akademi, Kültür ve Bilim Ödül töreni ile ilgili bilgi verirken “Bu büyük etkinliğe hazırlanırken, kendi alanlarında öne çıkmış bireyleri belirlemek ve onurlandırmak için seçici kurulla birlikte özenle çalışıyoruz. Yılın Başarı Ödülleri, toplumun ilerlemesine önemli katkılarda bulunan, dikkate değer buluşlar gerçekleştiren ve dönüştürücü etkileri olan kişilere sunulacak. TÜMBİFED, mükemmeliyeti teşvik etme, iş birliğini geliştirme ve Türkiye’nin ilerlemesine katkıda bulunma vizyonuyla faaliyet gösteriyor. TÜMBİFED, bilimsel ilerlemeyi teşvik ederek ve bireylere ilham vererek Türk toplumunu güçlendirmekte ve ülkenin ilerlemesine yönelik sağlam bir temel oluşturmaktadır” dedi.

timbir - birlik haber ajansi