Havadis53

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Vakıflar İlkokulu öğrencilerinden Çaykur Rizespsor Başkanı İbrahim Turgut’a Ziyaret

Rize Vakıflar ilkokulu 2 – F sınıfı öğretmenleri Elvan Acar ve öğrenci velileri ile birlikte Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’u ziyaret etti.

Vakıflar İlkokulu öğrencilerinden Çaykur Rizespsor Başkanı İbrahim Turgut’a Ziyaret
486 views
27 Mayıs 2023 - 11:34

Rize Vakıflar ilkokulu 2 – F  sınıfı  öğretmenleri Elvan Acar ve öğrenci velileri ile birlikte Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’ u ziyaret etti. Minik öğlencilere ev sahipliği yapan Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’ un toplantı salonuna girerken minik öğrencilerin coşkulu bir şekilde   “en büyük başkan bizim başkan ” tezahüratları ile karşılamaları Rizespor Başkanı İbrahim Turgut’ u çok memnun etti.

Bu coşkulu  tezahüratı yapan çocukların 2.sinif öğrencisi olduğunu öğrenince de çok  şaşırdı… Çocuklara  su, çerez, kaşar, çerez ve meyve  ikram eden İbrahim Turgut daha sonra da öğrencilere Rizespor forması hediye ederek  Rizespor’un oynayacağı tüm maçlara  bu coşkulu tezahürat yapan öğrencileri  misafir edeceğini beyan etti.

Rize Merkez eczane
timbir - birlik haber ajansi