Havadis53

Vali Çeber, Fatma’nın Seçim Vaadini Yerine Getirdi

Vali Çeber, Fatma’nın Seçim Vaadini Yerine Getirdi
353 views
01 Ocak 2022 - 1:00

Rize Valisi Kemal Çeber, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için görev yapan ekip ve personelleri ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı.

Vali Çeber, beraberinde Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı ile birlikte 2021 yılının son saatlerinde; zabıta, itfaiye, polis ve jandarma noktalarında görev yapan ekipleri yerinde ziyaret etti.

Rize Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Alipaşa uygulama noktası, Jandarma Komutanlığı ve Cumhuriyet Şehit Nedim Çalık Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret eden Vali Kemal Çeber, görev başındaki ekiplerle sohbet ederek, yeni yıllarını kutladı. Görevli personellere tatlı ikramında bulunarak, hayırlı görevler temennisinde bulundu.

Vali Çeber, ziyaretlerinde yeni yılın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederek, “Vatanımızın ve milletimizin birliğini, huzur ve güven ortamını sağlamak, bunların yanı sıra her türlü kaza ve olumsuzluklarda can ve mal güvenliğini temin etmek adına mesai, tatil, bayram, yılbaşı demeden görev başında bulunan güvenlik güçlerimiz, itfaiyemiz ve zabıta ekiplerimizin yeni yıllarını tebrik etmek için ziyaretlerde bulunduk. Ekiplerimiz titiz bir şekilde görevlerini icra ediyor. Onların ve bütün hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum” diye konuştu.

Ayrıca Vali Çeber, görev başında olan sağlık çalışanlarını da unutmadı!.. kendilerine tatlı göndererek yeni yıllarını tebrik etti.

Haberin fotoğrafları;

timbir - birlik haber ajansi