Havadis53

Vali Çeber, Kar Tatili Kararını Alırken “ATMACALARIM” Dediği Öğrencileri Makamında Ağırladı

Vali Çeber, Kar Tatili Kararını Alırken “ATMACALARIM” Dediği Öğrencileri Makamında Ağırladı
269 views
01 Şubat 2022 - 21:47

Rize Valisi Kemal Çeber, kendisiyle görüşmek isteyen öğrencileri kırmayarak makamında ağırladı.

Rize Valisi Kemal Çeber, Rize’de etkili olan kar yağışı sonrası sosyal medya üzerinden öğrencilerle iletişime geçerek, öğrencilerle birlikte tatil kararı vermişti. Her fırsatta atmacalarım diye hitap ettiği öğrencileri, Vali Çeber’in vermiş olduğu tatil kararından büyük mutluluk duyduklarını ifade etmiş ve sosyal medya üzerinden yüzlerce teşekkür mesajı atmışlardı.

Bu mesajlar içerisinden Erhan Dural İmam Hatip Lisesi öğrencileri Havva Nur Fırat, Azra Nur Bal ve İpek Sultan Aktürk ise Vali Çeber ile yüz yüze görüşmek istediklerini ifade etmişlerdi. Vali Çeber’de, öğrencilerin bu talebine kayıtsız kalmayarak kendilerini makamında ağırladı.

Öğrenciler, Vali Çeber’e kendilerini kırmayıp görüşme taleplerini kabul ettiği için büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek, kendi fikirlerinin dikkate alınarak kararlar veriliyor olmasının çok değerli olduğunu dile getirdiler.

Vali Çeber’de öğrencilere nazik ziyaretlerinde dolayı teşekkür ederek, onları ağırlamaktan her zaman mutluluk duyduğunu ve her fırsatta geleceğimizin teminatı gençlerle bir araya gelmeye çalıştığını belirtti.

Vali Çeber, “Yarıyıl tatili öncesi ilimizde etkili olan kar yağışı dolayısıyla sosyal medya üzerinden atmacalarımla iletişime geçerek genel bir durum değerlendirmesi yaptık ve tatil kararı aldık. Bu değerlendirmeler sırasında sevgili öğrencilerimiz bizimle görüşme talebinde bulunmuştu. Bizlerde bugün onları ağırladık. Oturduk sohbet ettik. Gelecekle ilgili düşüncelerini konuştuk. Çok güzel bir görüşme oldu. Birbirinden güzel pırıl pırıl yavrularımızı ağırlamak bizlere ayrı bir mutluklar veriyor. Onlarda ki ışığı gördükçe ülkemizin yarınları için daha da mutlu oluyoruz.  Kendilerine nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

timbir - birlik haber ajansi