Havadis53

Vali Çeber, Yeni Hizmet Binalarında İncelemelerde Bulundu

Vali Çeber, Yeni Hizmet Binalarında İncelemelerde Bulundu
334 views
09 Şubat 2022 - 21:18

Vali Kemal Çeber, İyidere ilçesinde yapımı büyük ölçüde tamamlanan Kaymakamlık, Belediye, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı binalarında incelemelerde bulundu.

Rize Valisi Kemal Çeber, İyidere’de yapımı büyük ölçüde tamamlanarak hizmet vermeye başlayan Kaymakamlık, İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığı binalarını ve yakında hizmet vermeye başlayacak olan Belediye binasını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

İyidere ilçesinde yapımları büyük ölçüde tamamlanarak kısmen hizmet vermeye başlamış olan kamu hizmet binalarının hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Çeber, “Kamu hizmetlerinin vatandaşlarımızla buluştuğu yeni hizmet binalarının İyidere ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Son derece modern ve Rize mimarisine uygun Kaymakamlık, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Emniyet Amirliğimiz yeni yerinde vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Yakında Belediyemizde yeni yerinde hizmet vermeye başlayacak.

Yeni yapılan binalarla birlikte kamu hizmetlerini bir nokta da toplamış bulunmaktayız. Buda vatandaşlarımızın almış olduğu hizmetin kalitesini ve hızını artırmaktadır. Bu yeni konsepti çok başarılı bulduk. İnşallah hemşerilerimizde bundan maksimum düzeyde yararlanır ve memnuniyet duyarlar. Bu vesile ile yeni hizmet binalarının ilçemize tekrardan hayırlı olmasını diler, arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Vali Kemal Çeber’e incelemeler sırasında; İyidere İlçe Kaymakamı Hasan Musab Okatan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Göknuman, İl Jandarma Komutanı Alb. Hakan Dedebağı, Belediye Başkanı Saffet Mete, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Serkan Savaş ve diğer yetkililer eşlik etti.

Haberin fotoğrafları için tıklayınız;

http://www.rize.gov.tr/vali-ceber-yeni-hizmet-binalarinda-incelemelerde-bulundu#gallery-1

timbir - birlik haber ajansi