Havadis53

Vali Çeber’e Muhasebe Haftası Ziyareti

Rize Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (RSMMMO) Başkanı Ali Fuat Çakmakçı ve oda üyeleri, ‘1 Mart Muhasebeciler Günü’ ve 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan “Muhasebeciler Haftası’” vesilesiyle Vali Kemal Çeber’e ziyarette bulundu.

Vali Çeber’e Muhasebe Haftası Ziyareti
419 views
01 Mart 2022 - 17:04

RSMMO Başkanı Ali Fuat Çakmakçı misafirperverliğinden dolayı Vali Kemal Çeber’e teşekkür ederek, RSMMMO’nun faaliyetleri ve “Muhasebeciler Haftası” kapsamında yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Vali Kemal Çeber, kamu adına toplanan vergilerin oluşmasında muhasebecilerin önemli katkısının olduğunu belirterek, “Muhasebeciler, vergi veren vatandaşla, vergiyi toplayan devlet kurumu arasında köprü vazifesi görmesinden ötürü çok önemli bir kamu hizmetini ifa etmektedirler. Ticari ve resmi sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin ve kurumların mali işlevlerinin yerine getirilmesinde önemli bir fonksiyonu icra eden muhasebeciler ve mali müşavirlere İlimizin ticari hayatına yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyor, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin gününü ve haftasını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

timbir - birlik haber ajansi