Havadis53

Vali Kemal Çeber Rize’nin daimi hemşehrisi oldu

Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği (RİDEVA) Başkanı Recep Albayrak tarafından, RİDEVA Kurucu Mütevelli Heyeti Belgesi takdim edilen Rize Eski Valisi Kemal Çeber Rize’nin daimi hemşehrisi oldu.

Vali Kemal Çeber Rize’nin daimi hemşehrisi oldu
310 views
09 Temmuz 2023 - 15:24

HABER: ARZU ERBAŞ

Her konuşmasında ‘Ben artık Rizeliyim’ diyen Rize Eski Valisi Kemal Çeber’e, Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği (RİDEVA) Kurucu Mütevelli Heyeti Belgesi takdim edildi. 57 kurumsal tüzel, 162 şahıs kurucu mütevelli heyet üyesiyle Rizelilerin en büyük sivil toplum kuruluşu olan RİDEVA’nın, 3. Mütevelli heyet toplantısında, katılanların oy birliği ile Kurucu Mütevelli Heyeti Üyesi seçilen Vali Kemal Çeber’e belgesi RİDEVA Başkanı Recep Albayrak tarafından takdim edildi.

Gaziantep Valisi Çeber ’in artık Rize’nin artık daimi hemşehrisi olduğunu söyleyen Başkan Recep Albayrak ”RİDEVA Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği 57 kurumsal tüzel, 162 şahıs kurucu mütevelli heyet üyesiyle Türkiye genelinde ve Avrupa’da üyesi olan Rizelilerin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Her kesimden her cemiyetten Rize’ye katma değer üreten büyüklerimiz kurucu mütevelli heyetinde bulunmaktadır. Bu minvalde Rize’ye 5 yıl gibi uzun bir süre hizmet etme şerefine nail olmuş ve tüm çalışmalarınıza ve özellikle RİDEVA kuruluşu ile RİDEVA Eğitim Sosyal ve Kültür Merkezi inşaatına önemli destekleri bulunan valimiz Kemal Çeber geçen yıl 3. Mütevelli Heyet Toplantısında, katılanların oy birliği ile Kurucu Mütevelli Heyeti Üyesi seçilmiştir. Gaziantep Valiliğine atandığı için Rize’de veda yemeği düzenleyen fahri hemşehrimiz valimize yeni görevinde başarı dileklerimizin yanında resmi olarak RİDEVA Kurucu Mütevelli Heyeti Belgesini takdim ettik. Vali Çeber bizim daimi hemşehrimizdir’ dedi.

timbir - birlik haber ajansi