Havadis53

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Rize’ye Geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Rize’ye Geliyor
434 views
01 Ekim 2021 - 20:00

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın 24 Ekim’de Rize’ye ziyarette bulunacağını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın Rize il geneli sandık baş müşahitleri toplantısını yapmak üzere 24 Ekim 2021 tarihinde Rize’ye geleceğini söyledi.

İl Başkanı Zerdeci, yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan Bey, 24 Ekim 2021 tarihinde Rize ilimizde il genelinde sandık baş müşahitleri toplantısını yapmak için ilimizi ziyarete gelecektir. Rize Teşkilatları olarak o tarihte seçim olacakmış gibi seferber olduk. Tüm teşkilatlarımız gecesi gündüzüyle çalışmaktadır. İnşallah 24 Ekim’e kadar sandık baş müşahitlerinin tümünü tamamlayıp genel başkanımızın karşısına eksiksiz olarak çıkacağız. Genel başkanımıza ve herkese Rize’de seçime tüm kadrolarımızla hazır olduğumuzu göstereceğiz inşaallah.

Yaşanabilir bir Türkiye’yi yeniden bir Türkiye’yi kurmak için Türkiye’nin öncülüğünde kuvvetin değil, gücün değil hakkın üstün tutulduğu adil bir dünyayı kurmak için inşaallah önümüzde yapılacak ilk seçimde aziz milletimizin desteğiyle Yeniden Refah kadroları iktidara gelecektir. Bu adımları hep birlikte atmayı fiilen gerçekleştirmeyi bu hedeflere hep birlikte ulaşmayı Cenab-ı Allah bizlere nasip eylesin.“ dedi.

timbir - birlik haber ajansi