Havadis53

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Zerdeci’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Zerdeci’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
356 views
30 Ağustos 2021 - 13:12
Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 99. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Zerdeci yayınladığı mesaj da ” Bu millet hangi şart altında olursa olsun, güce boyun eğmemiş,esareti ve dayatmayı asla kabul etmemiştir. 30 Ağustos Zaferi, bugünlere de ışık tutan en temel mesajıdır. Bu zafer, Türk milletinin tarihin hiçbir dönemindre taviz vermediği bağımsızlık ve özgürlüğü için gösterebileceği cesaret, fedakarlık ve kahramanlığın göstergesidir.
Merhum Erbakan Hocamız Milli Görüşün ne olduğunu anlatan şu veciz sözleriyle,
“Herhangi bir kimse Malazgirt’te inanışının şahlanışını yaşamadan, Kosova’da, Niğbolu’da bir kılıç olup parlamadan, Ulubatlı Hasan olup İstanbul’u fethetmeden, Sultan Fatih olup atını denize sürmeden, Kanuni olup şanlı ordularıyla Avrupa’nın içlerine yürümeden, Seyit çavuş olup 250 kiloluk mermiyi “Ya Allah” deyip namluya sürmeden, bir insan Sakarya’nın siperlerine girmeden ve Kıbrıs’ta düşman tahkimatının arasından geçmeden Milli Görüş’ün ne olduğunu anlayamaz.”
Bu vesile ile aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı‘nı kutluyor, bu zaferi bizlere hediye eden tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah‘tan rahmet diliyor, şükran ve minnetle yad ediyoruz.” ifadelerine yer verdi
timbir - birlik haber ajansi