Havadis53

Yeniden Refah Partisinden Rimufed Başkanı Güzel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeniden Refah Partisi Rize İl Teşkilatı yeni seçilen Rize muhtarlar Federasyonu başkanı Remzi Güzel’i ziyarette bulundu.

Yeniden Refah Partisinden Rimufed Başkanı Güzel’e Hayırlı Olsun Ziyareti
79 views
21 Ocak 2023 - 23:40

Ziyaret programında Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, İl Yönetim Kurulu üyeleri, Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Görüşmeler her iki tarafında memnuniyet duyduğu çok sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşti.

İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci konuşmasında;
” Yeni seçilen Muhtarlar federasyonu Başkanı Remzi Güzel ve yönetimine görevlerinde üstün başarılar diliyor Rize’miz için hayırlı olsun diyorum. Muhtarlarımız bulundukları yerlerde devlet ve kurumları ile vatandaş arasında bir köprü vaziyetinde bulunmaktadırlar. Devletin vatandaşa en yakın olduğu kurumların başında muhtarlarımız gelmektedir. Halka hizmet Hakka hizmettir anlayışının muhatabı olan muhtarlarımızın sorumlulukları ağır hizmetleri de o derece önemlidir. Muhtarlarımızın vazifelerinde başarılı olmaları milletin menfaatine ve yararınadır. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğumuz muhtarlarımızın görüş, önerilerini ve siyasetten beklentilerini dinledik. Muhtarların sorunlarıyla ilgili yıllardan beri ihmal edilen eksikler karşısında hükümetin yapmış olduğu birtakım iyileştirmeleri doğru buluyor ve destekliyoruz. Ancak yapılan bu iyileştirmeleri muhtarlarımızın sorunlarının çözümü için yetersiz buluyoruz. Muhtarlarımızın halkımıza daha iyi hizmet verebilmeleri için sorunlarına kulak verilmeli istek ve taleplerinin bir an önce hükümet tarafından yerine getirilmesi gerekmektedir. Sıcak ve samimi karşılamalarından misafirperverliklerinden dolayı başkan ve yönetimine çok teşekkür ediyor,  Muhtarlarımızın bundan sonra yapacakları tüm çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Başkan Güzel’de Yeniden Refah Partisi heyetinin ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek teşekkürlerini bildirdi.

 

sanalbasin.com üyesidirGazeteler