Havadis53

Yeniden Refah’dan İyidere ilçesine çıkarma

Yeniden Refah’dan İyidere ilçesine çıkarma
318 views
19 Aralık 2021 - 11:30

Yeniden Refah Partisi Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci ve yönetim kurulu üyeleri İyidere ilçe esnafını ziyaret ederek sorunları dinlediler.

İyidere İlçesinde gerçekleştirilen ziyaretlerde esnafın sorunlarını dinleyen İl Başkanı Zerdeci, çözüm için Milli Görüş iktidarını adres gösterdi.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Başkan Zerdeci, “Ziyaretlerimiz esnasında ilçe esnafımızın bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi, alaka ve misafir perverliklerinden ötürü teşekkür ediyoruz.” dedi.

Ülke tarihinde yaşanan en büyük ekonomik sıkıntılardan birinin yaşandığını belirten Zerdeci, “Seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanlarında olduğumuz esnafımız; borçlu, kederli ve ümitsiz! Esnafımız, vatandaşımız da çok zor günlerden geçiyor. Çözüm ise Milli Görüş iktidarından geçiyor. Refahsız zam ekonomisine dur demeye geliyoruz. 54. Hükümet dönemindeki bolluk ve bereketi yaşatmaya, mevcut iktidardaki aksaklıkları gidermeye, bugün ülkemizde yaşanan maddi ve manevi tüm sıkıntılardan milletimizi kurtarmaya geliyoruz” açıklamasını yaptı.

 

 

timbir - birlik haber ajansi