Havadis53

Yeşilay Derneğinden Vali Çeber’e ziyaret

Yeşilay Derneğinden Vali Çeber’e ziyaret
347 views
11 Haziran 2021 - 23:34

Yeşilay Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Hasan Türüt ve yönetim kurulu üyeleri Vali Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Valilik Makamında gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Türüt, yapılan çalışmalar hakkında Vali Çeber’e bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çeber, “Yeşilay Derneği, yurdumuzda ahlâkî ve kültürel bir kalkınma atmosferi içinde; tütün, alkol ve madde bağımlılığı gibi toplumun ve gençliğin beden ve ruh sağlığını tahrip eden bağımlılıklar yanında, kumar, internet ve teknoloji bağımlılığı gibi gençliğe ve topluma zarar veren bütün zararlı alışkanlıklarla mücadele eden ve milli kültürüne bağlı nesiller yetiştirmek amacı ile çalışmalar yapan önemli bir kuruluşumuzdur.

Kendilerine bu amaç doğrultusunda yapmış oldukları çalışmalardan ötürü teşekkür ediyor ve başta Yeşilay Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Türüt tüm yönetim kurulu üyeleri olmak üzere tüm dernek çalışanlarına çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

timbir - birlik haber ajansi