Havadis53

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM, ENERJİ BİR-SEN BAŞKANI TONBUL’LA BİR ARAYA GELDİ

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram TONBUL, Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’le bir araya geldi. Enerji Bir-Sen Genel Başkanı TONBUL’un, ÇAYKUR Genel Müdürü ALİM’le buluşmasına, Enerji Bir-Sen Genel Sekreteri Cemil ŞENTÜR ve Enerji Bir-Sen Genel Başkan yardımcısı Sezgin DEMİRCİ’de eşlik ettiler.

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM, ENERJİ BİR-SEN BAŞKANI TONBUL’LA BİR ARAYA GELDİ
130 views
09 Şubat 2024 - 22:36

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Çaykur Genel Müdürü Alim ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Tonbul, ÇAYKUR bünyesindeki, Enerji Bir-Sen üyelerinin talep ve sorunları hakkında görüştüler. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunanÇaykur  Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim ve Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, berberindeki çalışma arkadaşlarının kendisiyle bir araya gelmelerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Enerji Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, “Karşılıklı sohbet ortamında geçen bu bulaşmamız nedeniyle, Çaykur’da önemli başarılar elde eden sn. Genel Müdürümüz Alim’e, Sendikamıza, şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma göstermiş olduğu ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sendikamız ülke gerçekleri ve kamu çalışanları sorunlarıyla yakından ilgilenmeyi, kendine şiar edinmiştir. Bu bağlamda bir dizi çalışmalar yapmış, sorunlara karşı çözüm ve öneriler getirmiştir. Bundan sonra da ülkemizin, milletimizin ve kamu çalışanlarının menfaatinden yana çalışmalarda daima yer alacaktır. ”dedi.

timbir - birlik haber ajansi