Havadis53

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi gelecekte de milletimizin yüzünü yine biz güldüreceğiz

Geçmiş dönemlerde olduğu gibi gelecekte de milletimizin yüzünü yine biz güldüreceğiz
739 views
30 Aralık 2021 - 17:03

Saadet Partisi Rize İl Başkanı Rize İl Av. Muhammet Kaçar yaptığı basın açıklaması ile ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kaçar, her anlamda zorlu bir yılı geride bıraktıklarını 2022 yılının 2021 yılının telafisi olacak güzellikte bereketli bir yıl olması temennisinde bulunan Kaçar, Hayat pahalılığı, yüksek enflasyon, geçim sıkıntısı ve tüm bunlara bağlı olarak öngörülemezlik dönemi insanımızın canını yakmaya devam ediyor. Kararlıyız ve inanıyoruz ki ülke olarak geçmişte olduğu gibi Saadet iktidarında milletimiz bu badirelerden kurtulacak ve yüzü gülecektir. İfadelerini kullandı.

İktidarın bugüne kadarki başarısızlıklarını muhalefetin üzerine yıkmaya çalıştığını belirten Kaçar, 2021 yılı enflasyonun, tl nin değer kaybının ve hayat pahalılığının arttığı bir yıl oldu.  İktidar problemleri çözeceğine muhalefeti hain ilan ederek sorumluluğu üzerinden atma gayretine düştü. 20 yıldır iktidarda olanlar problemleri çözemiyor, bu olumsuz durumdan sürekli başkalarını sorumlu tutma yolunu seçiyor.  Oysa iktidar bahane üretme yeri değil halkın derdiyle dertlenme yaşanılan sıkıntıları anlama ve çözme yeridir açıklamasını yaptı.

timbir - birlik haber ajansi