Havadis53

Genel Müdür Alim, Kayseri Valisi Çicek Ve Kayseri B.Şehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’a Teşekkür Ziyareti

ÇAYKUR Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Alim, Anadolu’nun değişik bölgelerinde Çaykur Genel Müdürlüğüne bağlı, ÇAYKUR Bölge Müdürlükleri ve bu bölgelere bağlı Çaykur Bayileriyle buluşma toplantıları çalışmalarına devam ediyor.

Genel Müdür Alim, Kayseri Valisi Çicek Ve Kayseri B.Şehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’a Teşekkür Ziyareti
207 views
28 Eylül 2023 - 0:04

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

İzmir Bölgesi çalışmalarının ardından, ÇAYKUR Kayseri Bölgesindeki Çaykur bayileri ve Çaykur Kayseri Çay satış mağazasında inceleme çalışmalarının devamında, daha önceleri Rize’nin Güneysu İlçe Kaymakamlığını görevinde bulunmuş olan, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Vali Gökmen’i ziyaretine Yardımcısı Zeki Karaoğlu, Çaykur Kayseri Bölge Müdürü Şefik Kara ve Çaykur Kayseri Bölge Bayisi Kemal Topsakal eşlik ettiler.

Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’in, Kayseri Bölge Müdürlüğü ziyaret çalışanlarında, çay satış mağazası ve Çaykur Kayseri bayilerini ziyareti kapsamında,  Kayseri Büyük Şehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, çok nazik ev sahipliği için Çaykur ve şahsı adına teşekkürlerini iletti. Genel Müdür Alim, Kayseri Valisi Çiçek’in ve Kayseri Büyüyk Şehri Belediye Başkanı Dr. Büyükkılıç’ın, Çaykur Kayseri Bölge Müdürlüğüne ve Türk çayına göstermiş oldukları ilgi ve katkılarına teşekkür ettiler.

timbir - birlik haber ajansi