Havadis53

Genel Müdür Alim, Orta Karadeniz Çaykur Bayilerini Ziyaret Etti

Genel Müdür Alim, Orta Karadeniz Çaykur Bayilerini Ziyaret Etti
220 views
10 Kasım 2023 - 15:09

Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM, beraberinde çalışma arkadaşlarıyla birlikte, Çaykur Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğüne bağlı Orta Karadeniz Bölgesindeki bir çok ilde, ÇAYKUR çay bayileriyle bir araya geldi.

Çaykur Pazarlama Daire Başkanlığı ve Samsun Pazarlama Bölge Müdürlüğüne bağlı yönetici ve satış saha ekipleriyle birlikte hep birlikte çalışmalarına devam etti. Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim beraberindeki Çaykur Müdürleriyle birlikte, Türkiye’nin dört bir yanındaki Çaykur Pazarlama Bölge Müdürlüklerine bağlı illerdeki bayileri ziyaret toplantı ve saha çalışmaları kapsamında, Ordu, Samsun, Sinop, Çorum ve Amasya bayilerini ziyaret ettiler.

Çaykur Genel Müdürü Alim,  Orta Karadeniz İllerindeki bayileri ziyaret çalışmaları kapsamında, Artvin Valiliğinden, Amasya Valiliğine atanan Vali Yılmaz DORUK’u beraberindeki yöneticilerle birlikte makamında ziyarette tebrik ettiler. Çok sıcak misafirperverliğine ve Çaykur markasına yakın ilgisine teşekkür etti.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

timbir - birlik haber ajansi