Havadis53

HAVADİS 53 HABER SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLADI

HAVADİS 53 HABER SİTEMİZ YAYIN HAYATINA BAŞLADI
856 views
24 Mayıs 2021 - 11:49

Rize ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.havadis53.com internet haber sitesi Tarafsız, ilkeli ve dürüst haber ! sloganı ile yayın hayatına başladı .

”Havadis 53 İnternet Haber Sitemiz Yayın Hayatına Başladı”

Rize ilimiz ve tüm ilçelerimizin ortak sesi olacak olan www.havadis53.com internet haber sitesi yayın hayatına başladı. Tarafsız,ilkeli ve dürüst haber Yayın anlayışı haberciliği ile özgün mizanpajı farkı ile okuyucusuyla buluşuyor.

www.havadis53.com  anlık haber girişleri ile; Rize ilimiz başta olmak üzere, Rize’nin tüm ilçelerinde yaşanan ve gelişen haberleri ile Türkiye’nin ve Dünya’nın gündeminin nabzını tutacak. www.havadis53.com  internet sitemizin yayın ilkeleri toplumun ahlak kurallarına uygun dürüst ve ilkeli olacaktır. Doğru haberi hiç tereddüt etmeden yayınlayacak, hiçbir kurum, kuruluş ve kişilerin baskısı altında haber yapmayacaktır.

İnternet haber sitemiz www.havadis53.com Bürokrasi, siyasi parti, STK’lar, dernekler ve belediyelerin haberlerine de internet haber sitemizde yer verilecektir. Ancak halkımızın istek, talep, şikayet ve görüşler öncelikli olacak ancak gerek internet haber sitemizde kulaktan duyma belgesiz, aslı astarı olmayan asparagas haberlere de asla yer vermiyoruz.

İnternet haber sitemiz www.havadis53.com  adlı haber sitemizi tamamen Rize başta olmak üzere Rize’nin tüm ilçelerine yeni bir soluk getirebilmek için kurduk. Kadromuzda deneyimli gazetecilerle çalışıyoruz. Hiçbir siyasi görüşün veya oluşumun arka bahçesi değiliz. Süreç yayın kuruluşları yalnız ve yalnız demokrasinin savunucusu olacaktır. Sadece Tarafsız, ilkeli ve dürüst Haber! sloganıyla çıktığımız bu yolda, daha ağırlıklı olarak; vatandaşın yerel ve genel iktidardan beklentilerini, isteklerini ve şikayetlerini kamuoyuna duyuracağız. Yaptığımız ve yayınladığımız haberlerle; ilgili kurum, kuruluş ve yetkili mercileri vatandaşın beklenti içinde olduğu konularda göreve çağıracağız.Yetkili mercilerin sorun çözmedeki  hızını, fırtına etkisine çevireceğiz İnternet haber sitemiz www.havadis53.com haber sitemizin  yayını’nın  yanı sıra haber sitemiz kapsamlı  Reklam alanları  ile fark yaratacak. İnternet Haber  Sitemizde  yayınlanması istenilen Reklam ücrete ve konuşmaya  tabidir.haftalık,aylık, 3 aylık,6 aylık ve 12 aylık tarife yapılanmaları, oluşumları ile İnternet Sitemiz Rize ilimiz başta olmak üzere ve Rize’nin  tüm ilçelerine  ve Türkiye’ye hayırlı olsun.

Havadis53

Tüm Hakları Saklıdır.

timbir - birlik haber ajansi