Havadis53

KOCATEPE’DEN, ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü, ARTVİN ESKİ Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, Çay İşletmeleri Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM’e nezaket ziyaretinde bulundu.

KOCATEPE’DEN, ÇAYKUR GENEL MÜDÜRÜ ALİM’E ZİYARET
173 views
07 Ağustos 2023 - 11:00

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Artvin İlinin Yusufeli İlçesinden olan, Ankara’da Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürlüğünü yürütmekte olan, eski Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, “Artvin ilimiz bölgemizde yaş çay tarımının yapıldığı illerimizden birisidir. Çaykur’un sahil kesimindeki ilçelerimizde Çaykur’un yıllardır ilçelerimizde hizmet veren önemli çay fabrikaları vardır. Yaş çay tarımının ağırlıklı olarak yapıldığı, Arhavi, Hopa, Kemalpaşa, Borçka ilçelerimizde yıllardır başta iş istihdamına ve bölgenin ekonomisinin gelişip büyümesine en önemli tarım sektörü olama gücünü her yıl büyüyerek sürdürmektedir. Bu vesileyle, Çaykur’un bölgede yapmış olduğu yatırımlar ve bu sezonda sorunsuz, sağlık ve huzur içinde devam eden yaş çay kampanyası nedeniyle, Genel Müdür sn. Alim ve ekibini tebrik ediyorum.” dedi.

Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim, “ sn. Kocatepe, gerek geçmişte Gençlik ve Spor Bakanlığı’nda üst düzey yöneticiliği görevlerinin devamında, geçen dönem memleketi Artvin Belediye Başkanlığı ve şimdi ’de Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı Genel Müdürü olarak memleketine ve ülkemize hizmet veremeye devam ediyor. ÇAYKUR’daki çalışmalarımızın verimliliği noktasındaki tebrik ziyareti nezaketine, kurumumuzun çalışanları ve şahsım olarak bu nazik ziyaretine bizlerde teşekkür ediyoruz“ dedi.

timbir - birlik haber ajansi