Havadis53

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, Vali Kemal Çeber’i Ziyaret Etti

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, Vali Kemal Çeber’i Ziyaret Etti
368 views
28 Mayıs 2021 - 20:07

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygül, bir takım ziyaret ve incelemeler için gerçekleştirmiş olduğu Rize programının ilk bölümünde Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Valilik makamında sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette “Konsept Nüfus Müdürlüğü” uygulaması kapsamında Rize genelinde yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Vali Çeber, Genel Müdür Aygöl’ün gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, “ Genel Müdürümüz Şefik Aygöl, Ülke genelinde çok önemli projelere imza atmış durumda. Konsept Nüfus Müdürlüğü uygulaması da bunların en önemlilerinde bir tanesi.

İlimiz genelinde il merkezimiz ve ilçelerimiz olmak üzere çoğu müdürlüğümüz bu konsept kapsamında yenilendi. Bunlar gerçekleştirilirken Genel Müdürümüzün de çalışmalara çok büyük katkısı oldu. Kendisine vermiş olduğu desteklerden ötürü teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygül’de göstermiş olduğu hoş misafirperverliklerinden ötürü Vali Çeber’e teşekkür etti.

timbir - birlik haber ajansi