Havadis53

PAZAR ŞOFÖRLER ODASI 24. OLAĞAN KONGRESİ TAMAMLANDI

PAZAR ŞOFÖRLER ODASI 24. OLAĞAN KONGRESİ TAMAMLANDI
1.804 views
16 Şubat 2022 - 16:41

Haber: CEVAHİR TOPALOĞLU 

Pazar  Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın 24. Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Osman Yüksel güven tazeledi.

16.02.2022 Çarşamba günü ( Bugün) Pazar Belediyesi Kültür salonunda yapılan Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası 24. Genel Kuruluda Tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Osman Yüksel güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Rize Esnaf Odalar Birliği Başkanı Güven Aksoy’un Divan Başkanlığında Divan heyetinin seçilmesiyle başlayan genel kurul Saygı duruşu ve istiklal marşı ile devam etti . Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel Açılış konuşması yaptı.  daha sonra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Genel Sekreteri Selim Karahan tarafından denetim ve faaliyet raporları okunup ayrı ayrı oylamaya sunulup mevcut yönetimin üyelerin oy birliği ile ibra edildi.

 

Daha sonra Dilek ve temenniler bölümünde, Pazar Esnaf  Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç, 4 Nolu Motorlu Taşıyıcılar  Kooperatifi Başkanı Turan Karahan ve Belediye Başkanı Ahmet Basa birer konuşma yaptı.

KONUŞMALARIN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Tek liste ile gidilen kongrede üst üste ikinci kez oda başkanlığına seçilen Osman Yüksel başkanlığındaki yönetim ise şu isimlerden oluştu; Hızır Şükrü Doğanay, Recep Üst, Murat Karahan, İlyas Taşkıran, Yılmaz Hanedar ve Mehmet Ali Ergin Denetim Kurulu ise, Muhammet Mustafa Başusta, Süleyman Bulut, Oğuzhan Dursun seçildi.

Öte yandan kongreye, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Ak Parti İlçe Başkanı Adem Yıldız, MHP İlçe Başkanı Bora Haberal, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Recep Üst , Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Güven Aksoy, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç, 4 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Turan Karahan, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Bengli, Pazar Kızkulesi Havalimanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Hızır Şükrü Doğanay, Pazar Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Rıza Avcı ve şoför esnafı katıldı.

Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odasına Başkanlığına üye olan STK Başkanları da oylarını kullandı.

Pazar Şoförler ve Esnaf Odası Başkanı Osman Yüksel,  Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ekrem Kılıç,  Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Turan Karahan ve Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa’nın konuşmalarını izlemek için Tıklayınız.

 

timbir - birlik haber ajansi