Havadis53

Pazar’da Lise Müdürleri ile YKS Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Pazar’da Lise Müdürleri ile YKS Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
349 views
15 Aralık 2021 - 19:50

Rize’nin Pazar İlçesinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK başkanlığında YKS değerlendirme toplantısı yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük, Pazar ilçesinde bulunan  Liselerin Müdürleri ile bir araya geldi.

Pazar Fen Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen ve Şube Müdürleri  Tuncay Canca ve Muhammet Kan’ın da katıldığı toplantıda okullarda yürütülmekte olan eğitim öğretim çalışmalarının yanı sıra YKS ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Pazar olarak gerek LGS’de gerekse YKS’de başarılı bir konumda bulunduklarını fakat her zaman daha iyiyi hedeflemek ve mevcut durumu geliştirmek zorunda olduklarını, başarının ancak bu şekilde kalıcı olabileceğini ifade etti. Bu süreçte YKS’ye girecek olan lise son sınıf  öğrencilerine hem moral motivasyon hem de geleceğin mesleklerine yönlendirme açısından rehberlik etmenin önemine vurgu yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet Büyük konuşmasının sonunda okullarımızın başarısında yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine kadar emeği bulunan herkese teşekkür etti.

Toplantı, ortaöğretim kurumlarında başarıyı artırmaya ve YKS’ye yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili okul müdürlerinin görüş ve önerilerini paylaştığı değerlendirme ve müzakere bölümü ile sona erdi.

 

 

timbir - birlik haber ajansi