Havadis53

Rektör Yılmaz Bakan Bak ile görüştü müjdeleri verdi

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, üniversite ana yerleşkesi içinde öğrencilerin ihtiyaçlarına özel olarak yeni bir yurt ve gençlik merkezi inşa edileceğini açıkladı.

Rektör Yılmaz Bakan Bak ile görüştü müjdeleri verdi
243 views
07 Eylül 2023 - 12:15

HABER: ARZU ERBAŞ

Ankara’ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulunan RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüştü. Bakan Bak’ı makamında ziyaret eden Rektör Yılmaz görüşme sonrası yeni yurt ve gençlik merkezi müjdesi verdi.

Prof. Dr. Yılmaz “Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret etme onurunu yaşadık. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ana yerleşkesi içinde öğrencilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak yeni bir yurt inşa edeceğiz. Ayrıca, yine yerleşkemiz içinde gençlerin sosyal anlamda harika deneyimler yaşayabileceği bir gençlik merkezi kurulacak.Üniversitemizi memnuniyet ve gelişmeyi öncelikli tutan, öğrenci odaklı bir kurum haline dönüştürme taahhüdümüz bulunmaktadır. Bu güzel haberlere dair heyecanımızı sizlerle paylaşmak istedik” dedi.

timbir - birlik haber ajansi